درباره باربری

باربری پارسیان

……………………………..

مبدا سفر ما

پارسیان حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش‏‌بنیان و فناور است که بیش‏ترین تجربه و سابقه در اجرای پروژ‏ه‏‌های حمل‌‏ و‏ نقل هوشمند در کشور را دارند. باربری پارسیان به‌عنوان اولین و با سابقه‏‌ترین بازارگاه اینترنتی حمل ‏‌و ‏نقل کالا، راه کاری جامع و یکپارچه برای تسهیل فرآیند حمل‌‏و‏نقل کالا در کشور است. صاحبان کالا می‌‏توانند باتوجه به نوع و خصوصیات محموله خود، وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل بار خود را اعلام نمایند.پارسیان با ارائه خدمات باکیفیت، بهینه، هوشمند و مطمئن توانسته است در تسهیل و تسریع روند حمل و نقل کالا تاثیرگذار باشد.

پارسیان حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش‏‌بنیان و فناور است که بیش‏ترین تجربه و سابقه در اجرای پروژ‏ه‏‌های حمل‌‏ و ‏نقل هوشمند در کشور را دارند. باربری پارسیان به‌عنوان اولین و با سابقه‏‌ترین بازارگاه اینترنتی حمل ‏‌و ‏نقل کالا، راهکاری جامع و یکپارچه برای تسهیل فرآیند حمل‌‏و‏نقل کالا در کشور است. صاحبان کالا می‌‏توانند باتوجه به نوع و خصوصیات محموله خود، وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل بار خود را اعلام نمایند.پارسیان با ارائه خدمات باکیفیت، بهینه، هوشمند و مطمئن توانسته است در تسهیل و تسریع روند حمل و نقل کالا تاثیرگذار باشد.

چشم‌انداز ما

 

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت حمل و نقل هوشمند با بهینه‌سازی فعالیت شبکه حمل و نقل به کمک فناوری‌های نوین

ماموریت ما

ایجاد تحول در صنعت حمل و نقل جاده‌ای کالا

ویژگی های پارسیان

 

تابلوهای راهنمای مسیر

هویت ما برخاسته از اهداف و فعالیت‌های ما است. ما باور داریم موفقیت، به‌معنی رسیدن به مقصد نیست، بلکه مسیر حرکت ما موفقیت ما را تعریف می‌کند. نقشه سفر ما را ارزش‌های ما ترسیم می‌کنند و ما به رعایت این ارزش‌ها متعهد هستیم.