باربری پارسیان

باربری پارسیان

باربری پارسیان

پایانه باربری پارسیان برترین باربری در تمام شهرک های صنعتی تهران و کرج می باشد و باربری پارسیان با دو دهه فعالیت در زمینه باربری تجربه و تخصص کافی و لازم را برای باربری به شهرستان را دارد. پایانه حمل و نقل پارسیان تحت مدیریت آقای منصور فرجام تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی بهرت و بیشتر در تهران و کرج و … میکند که بهترین خدمات باربری را به هم وطنان عزیز ارائه نماید.

اتوبار پارسیان با پرسنلی توانمند و جوان در امور باربری تخصص لازم را دارند  و شرکت حمل و نقل پارسیان جز برترین و معتبر ترین باربری های موجود در منطقه می باشد. پایانه حمل و نقل پارسیان در جاده ساوه و نسیم شهر  واقع شده است که پایانه ما جزو نمایندگان باربری پازوکی می باشد که این پایانه تجربه و تخصص خود را از باربری پازوکی کسب نموده است.

پایانه باربری پارسیان

پایانه باربری پارسیان

در حال حاضر باربری های بسیاری در تهران و کرج وجود دارد از باربری اثاث منزل تا باربری سنگین و فوق سنگین ، که پایانه باربری پارسیان جزو توانمند ترین و معتبر ترین پایانه های موجود در کشور می باشد. پایانه ما تمام تلاش خود را انجام میدهد که با برنامه ریزی دقیق تمامی بارهای شما را به شهرستان حمل نماید و در استای خدمات رسانی بهتر و بیشتر از هیچ تلاشی فروگذار نمی شود.

پایانه باربری ما جز معدود باربری هایی است که در حمل و باربری هر نوع باری با هر حجمی تخصص و تبحر کافی و لازم را دارد و به همین دلیل جز برترین باربری های موجود در کشور می باشد. شرکت حمل و نقل پارسیان همچنین در گمرک و مرز های ایران نیز باربری انجام میدهد ، جهت باربری در مرز و گمرک ، مهران ، بازرگان ، شیخ صالح ، میلک ، باشماق ، شلمچه ، چذابه ، لطف آباد ، اینچه برون ، گمشاد ، دوغارون ، سومار ، پرویزخان ، خسروی ، بیله سوار ، پلدشت ، میرجاوه  با کارشناسان باربری ما در تماس باشید.

شرکت حمل و نقل پارسیان

پایانه باربری پارسیان

شرکت حمل و نقل پارسیان جز بهترین پایانه باربری کرج و پایانه باربری تهران ، و باربری کرج به شهرستان می باشد ، اتوبار پارسیان متخصص در باربری به شهرستان می باشد. پایانه حمل بار پارسیان به صورت شبانه روزی و تمام وقت و حتی ایام تعطیل هم به باربری مشغول است و عالی ترین خدمات باربری را به شما عزیزان ارائه می دهد. با آسودگی خیال بارهای خودر ا به شرکت حمل و نقل پارسیان برساند و در کوتاه ترین زمان ممکن بار را در مقصد تحیول بگیرید و جزو مشتریان ثابت ما باشید. حمل بار و باربری از جمله خدمات باربری ما در کرج ، نظرآباد ، هشتگرد ، اشتهارد ، ساوه ، جاجرود ، گرمدره ، خرمدشت کرج ، بهارستان ، خاوران و … می باشد.